Rufat

SUBQUERY расширяет свои услуги и выходит на экосистему Avalanche и отмечает это событие соревнованием с Айрдроп пулом в 🏆$5000 в токенах SQT Token которые достанутся рандомно 100 победителям.

Выполнив несколько простых заданий Gleam вы можете оказаться в числе обладателей токенов SQT

Длительность события 23 Марта — 31 Марта 2022

Участвуйте по ссылке https://gleam.io/pPoMH/-subquery-x-avalanche-airdrop-competition

--

--

tldr: 0xMaki LayerZero’ya tam zamanlı katıldı, LFG!

Söylentiler doğru: 0xMaki LayerZero’ya (danışmanlık pozisyonlarını koruyarak) tam zamanlı katıldı və aslında Maki gizlice birkaç aydır LayerZero ekibinin bir parçası. Bu nasıl oldu?

Birkaç ay önce LayerZero ve Ultra Light Node’u duyurduğumuzda, ekibin önemli bir bağlantının eksik olduğunu fark ettik: bu Ultra Chad. Bu yüzden uzaydakı en iyi Ultra Çad’ı elde etmeyi hedefledik: 0xMaki. Bizim için şanslı oldu ki Maki bizler kadar bizimle de ilgilendi ve gerisi tarih oldu. LayerZero’da Makı, Omnichain’e nasıl geçileceğine dair öğretici kitabının oluşturulmasına yardımcı olacak.

LayerZero seçkin yetenekler için bir miknatis. Dünyanın en iyi mühendislerini, tasarımcılarını və büyük anlaşma insanlarını işe alıyoruz. Blockchain geleceğinin yörüngesini değiştirmek isteyen destansı bir Chad iseniz, bize ulaşın.

Layer Zero Chad’ler hoş geldiniz.

--

--

Bekleme süresi sona erdi, LayerZero artık beta sürümünde çalışmaktadır ve bizim belgelerimiz zamanınızı boşa harcamamanızı sağlar ve hemen konuya girmenize izin veriyor.

Zincirler

Ethereum, Avalanche, Polygon, BNB Chain, Fantom, Arbitrum ve Optimism üzerinden çalışıyoruz. 6–8 hafta içinde Solana, Terra, Cosmos Hub ve Osmosis kapsanacak ve LayerZero’nun 4–6 ay içinde her yerde olduğunu düşünün.

Stargate başlatılması

Bridging Trilemma’yı çözen ilk köprü olan Stargate, LayerZero’nun (ve tüm 7 zincirin) üzerinde iki gün içinde açılıyor. İki gün sonra başlayacak likidite yaratma etkinliğine nasıl katılacağınızı buradan öğrenin.

--

--